kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Otoczenie naszego <a id="a_nsitsp_0">domu</a> wypełnione jest elementami małej architektury. Często nie przywiązujemy do nich wagi w takim stopniu, w jakim troszczymy się o efektowną elewację czy też kompozycje roślinne w ogrodzie.
 
 
fot. reynaers.comSłońce, które w marcu jest dla ogrodu zimowego źródłem darmowego ciepła, w lipcu może zrobić z niego małą saunę. Już teraz warto więc pomyśleć o zapewnieniu optymalnej temperatury wewnątrz oranżerii i wybrać osłony przeciwsłoneczne.
 
 
Trud i wysiłek włożony poprzedniego roku w utrzymanie soczysto zielonej murawy nie może pójść na marne. Uszkodzenia darni na skutek mrozów, uschnięte połacie trawy czy pleśń śniegowa to zmora każdego hobbysty pięknego ogrodu.
 
 
fot. awbud.plKiedy budujemy wymarzony dom, zastanawiamy się, jak zagospodarować teren wokół niego. Jakich materiałów użyć, żeby alejki, ścieżki ogrodowe czy podjazdy wytrzymały długie lata, były funkcjonalne i pięknie podkreślały otoczenie? Wybór jest prosty - kostka brukowa.
 
 
fot.  MERMAID PropertiesDo niedawna posiadanie własnego skrawka zieleni było przywilejem wyłącznie tych, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych czy segmentach. Teraz ogródki, i to nie działkowe, mogą mieć także mieszkańcy bloków.
 
 
fot. semmelrock.plAntypoślizgowa nawierzchnia jest kluczem do bezpiecznego poruszania się, szczególnie jesienią oraz zimą. Jednak nawet najlepsza kostka brukowa oraz inne produkty z betonu - bez odpowiedniej pielęgnacji - nie zapewnią bezpieczeństwa. W jaki sposób dbać o ścieżki, alejki, chodniki oraz tarasy w zimnych miesiącach?
 
 
fot. OsramWprawdzie lato już za nami i coraz więcej czasu spędzamy w mieszkaniu, ale nie znaczy to wcale, że nie powinniśmy zadbać o otoczenie naszych domów. Właśnie jesienią i zimą, kiedy szybko robi się ciemno, warto pomyśleć o odpowiednim oświetleniu schodów, ogrodu czy podjazdu do garażu.
 
 
fot. semmelrock.plTaras ogrodowy jest miejscem spotkań, zabawy i odpoczynku. Komponując się z otoczeniem znacząco wpływa na jego klimat. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się obecnie kostki brukowe oraz płyty tarasowe z betonu.
 
 
fot. Reynaers PolskaOgrody zimowe stają się coraz bardziej popularnym elementem polskich domów. Dotyczy to zarówno tych nowo budowanych, jak i tych już stojących, gdzie dla postawienia oranżerii można zaadaptować istniejący taras.
 
 
© Thomas Weitzel - Fotolia.comMamy już wiosnę, więc coraz częściej zaczynamy myśleć o ukwieceniu naszych balkonów. Zazwyczaj sadzimy tu kwiaty, ale może warto zafundować sobie na balkonie kawałek lasu czyli iglaki?
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»