kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

© Baumeister - Fotolia.comHusqvarna i Gardena zaprezentowały globalny raport na temat trendów w ogrodnictwie. Jak wynika z badań, wydatki związane z ogrodnictwem są w Polsce coraz większe. Powodem dbania o przydomową zieleń nie jest już chęć zaimponowania sąsiadom, ale możliwość wyrażenia siebie i stworzenia unikalnego stylu we własnym ogrodzie.
 
 
fot. oknoplus.com.plZaparowane szyby to zmora niejednego z nas. Co roku w okresie zimowo-wiosennym cierpliwie i mozolnie wycieramy skraplającą się wodę i naiwnie liczymy, że problem sam się rozwiąże. Dlaczego tak naprawdę szyby parują i jak sobie z tym zjawiskiem poradzić? Odpowiedzi na te pytania udziela Izabela Tryba, ekspert firmy OknoPlus.
 
 
Storczyki, znane także jako orchidee, to delikatne, ozdobne kwiaty, coraz chętniej wybierane jako forma prezentu. Oryginalne storczyki są dosyć kapryśnymi domownikami, ale efekt w postaci pięknych kwiatów wart jest cierpliwości, włożonej w ich pielęgnację.
 
 
fot. wigasystem.plDo zimy trudno jest się przyzwyczaić. Co roku wydaje nam się, że przychodzi ona szybciej i jest dłuższa od poprzedniej. Wkrada się podstępnie i przyćmiewa miłe wspomnienia ciepłych, słonecznych poranków czy wieczorów w przydomowym ogrodzie. Szukamy zatem sposobu, by przeciwstawić się najzimniejszej z pór roku - wyjeżdżamy w egzotyczne kraje lub podkręcamy w domu kaloryfery, próbując dotrwać do wiosny. Antidotum na jesienną szarugę, zimową zamieć czy wiosenne chłody stanowią ogrody zimowe, które zyskują w Polsce coraz większą popularność.
 
 
fot. Biuro Kwiatowe HolandiaOryginalne i nietypowe liście oraz wyjątkowy charakter begonii sprawiły, że została okrzyknięta rośliną października. Dzięki licznym <a id="a_nsitsp_2">wzorom</a> na liściach oraz bogatej kolorystyce jest bardzo modna i zyskuje rzesze fanów.
 
 
fot. Biuro Kwiatowe HolandiaChryzantemy doniczkowe stały się hitem ostatnich lat. Od dłuższego czasu obserwujemy wzrost zainteresowania tymi roślinami. Zachwycają bogactwem odmian, różnorodnością formy i barw. Są idealne dla osób nietuzinkowych.
 
 
fot. mill-yon.plChcesz na dłużej zatrzymać w pamięci lato? Marzą ci się romantyczne zachody słońca przez cały rok? Stwórz sielski zakątek na własnym balkonie. Urządzony zgodnie z najnowszymi trendami <a id="a_nsitsp_0">taras</a> pozwoli ci się relaksować przez cały rok.
 
 
fot. Biuro Kwiatowe HolandiaW ciągu kilku ostatnich lat kwestie dotyczące ekologii oraz ochrony środowiska stały się bardzo ważne. Zastanawiamy się nad wtórnym wykorzystaniem odpadów oraz staramy się oszczędzać zasoby ziemi. Urządzając mieszkanie, sięgamy po naturalne elementy, m.in. piękne, surowe drewno. Wykorzystujemy również stare elementy dekoracyjne i łączymy je w taki sposób, aby powstało „coś z niczego". Szarość jesiennych dni i surowość ekologicznych wnętrz ożywimy kompozycjami z kwiatów o intensywnych kolorach.
 
 
Przyjemność płynącą z letniej przygody na łonie natury często skutecznie zakłócają nam mali intruzi - komary. Szczególnie dużo jest ich na terenach wilgotnych, w pobliżu jezior, stawów i rzek, a gdy aura temu sprzyja także w lasach, parkach i na osiedlowych deptakach.
 
 
fot. ogrodownia.plMinimalizm w projektowaniu zieleni powoli się kończy, a naprawdę modny staje się styl ekologiczny.
 
 
Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] następna »

 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»